Seni Çok Bekledim 10. bölüm canlı izle

Star TV

Kadir ve Cemal karşı karşıya gelecek... Yeni bölüm solujkları kesecek. Meryem, Erol’a olanlar nedeniyle büyük bir pişmanlık iduyar.. Yeni bölümde Meryem üzerine konular gelişecek.

Depremde dağılmış bir aile, kendini kaybetmiş, hayata tutunmakta zorlanan bir adam ve aşka kapılarını kapatmış yaralı bir kadının birbirlerinin hayatlarını dokunmalarını konu alan dizinin başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu yer almakta.

Seni Çok Bekledim 10. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Nisan 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Star TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 10. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kadir, dedesinin şüpheli ölümü üzerine araştırmalarına devam eder ve bir taraftan öğrendiği gerçeğin ağırlığını yaşar. Ayliz’le arasında sır kalmasını istemez ama gerçekleri söylemek kolay olmayacaktır. Kadir evde yaşanan sarsıcı olayların da etkisiyle Cemal’le karşı karşıya gelecek. Artık birkaç cephede savaşmak zorundadır.

Ayliz ve Kadir, ailelerinin geleceği için planlar yaparken Ayliz aldığı bir haberin etkisiyle şoka girer. Ayliz için bu durumu atlatmak da Kadir’le paylaşmak da kolay olmaz.

Kadir, Cemal’i evden uzaklaştırmak için kararlı adımlar atar. Ancak Cemal, Mihre ve Ayliz’i tarafına çekmeyi başararak Kadir’e karşı hamle yapacaktır. Öte yandan Kadir, hiç aklına gelmeyecek bir gerçekle yüzleşmek sorunda kalır.

Meryem, Erol’a olanlardan sonra Selo ile yaptığı plandan pişmanlık duymaya başlayacak. Kendini affettirmek için ne yapması gerektiğini düşünürken tüm hayatını değiştirecek kötü bir haber gelir.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 02 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.