Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm canlı izle

Dizinin birkaç bölüm sonra final yapacağı söylentiler arasında. Dizi sezonda da oyuncular arasındaki ilişkilerle gündeme gelmişti. Diziden ayrılan oyuncular oldu. Ayrılacak olanalr var söylentisi çıkmıştı ki dizinin final yapacağı duyuruldu. Bir Zamanlar Çukurova 74. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 26 Kasım 2020 akşam saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 74. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Züleyha, eczanedeki karşılaşmalarında Müjgan'ın hamilelik haberini öğrenip, üzgün bir halde konağa dönecek. Ne Saniye ne Sevda derdinin ne olduğunu bilmez. Yaşadığı üzüntü, Züleyha'yı bambaşka bir bakış açısına ve yeni kararlara götürecek.

Hastaneden taburcu olan Behice, mağduriyetini resmileştirmek istercesine yeni bir oyun kuracak. Züleyha tarafından hedef gösterildiğini herkese ilan edecek. Ancak attığı adımlar Çukurova'nın bir diğer "kurnaz" kadını Şermin'i kuşkulandıracak. Neredeyse yaptığı planın tamamını çözerek, Demir'e gidecek. Şermin bu sayede hem kendisini küçümseyen Behice'yi alt etmeyi hem de yeniden "Yaman" olarak kabul görmeyi ister.

Demir de Züleyha da gitmesini istemeyince iyice konağa yerleşen Sevda, evin hanımlığına da alışmaya başlar. Bu durum, Saniye için tahammül edilemez bir hale gelecek. Gaffur hem Behice'nin tehditlerinden hem de Saniye'nin tavırlarından kovulacakları korkusu yaşarken yine yanlış adımlar atacak. Gaffur'un korkularına daha da çok sinirlenen Saniye ise, Hanım'ın yerine birini kabul etmektense kovulmayı göze alacak.

Müjgan'ın hamilelik haberi Züleyha'yı üzerken, Yılmaz için ise çıldırtıcı bir hal alacak. Evde büyük bir kavga çıkacak. Olaylar o kadar çığırından çıkacaktır ki, Yılmaz silaha sarılmak durumunda kalacak. Fekeli'nin gönlü hala Hünkar'a yanıyor olsa da evdeki yangına müdahale etmek de ona düşecek.

Bu yazı 26 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.