Bir Zamanlar Çukurova'da dengeler değişiyor. Yeni fragman çıktı!

Dizide bir devir kapanıyor ve yeni bir devir açılıyor..

Bir Zamanlar Çukurova 80. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 21 Ocak 2021 Perşembe akşamı saat 20:20'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 80. bölüm fragmanını sizler riçin özetledik;

Çukurova'da yepyeni bir dönem başlıyor. Hünkar'ın ve hemen ardından Yılmaz'ın kayıpları hem hüznü kalıcı kılmış, hem de onların anılarına tüm eski defterler ortadan kalkmıştır! Çukurova'da bambaşka eski defterler ortaya çıkana dek, Yaman ve Fekeli konaklarında, hüzünlü ama huzurlu bir dönem başlar..

Züleyha ve Demir, evlatları için aynı evde yaşayan iki arkadaşa dönüşmüştür. Bu durum, Sevda için garip ve imkânsızdır ama iki taraf da durumlarından memnundur. Züleyha, hayatının akışını değiştiren Hünkar'ın mirasını devralacaktır.

Önce onun odasına, sonra çalışma masasına yerleşecek. Hünkar'ın en yakın askerleri olan, Saniye, Gülten ve Fadik ile Hünkar'ın anılarını paylaşacak. Kızlara Hünkar'ın değerli takılarını hediye edecek. Ardından da işlere girişecek. Hünkar'ın birbirinden kıymetli kıyafetleri müzayede ile satılacak ve ihtiyaç sahiplerine yardım edilecek. Züleyha, huğlardakilerle de ilgilenmeyi hiç ihmal etmeyip, herkesin sevgisini kazanmaktadır. Bu arada, İstanbul'dan gelen bir misafirin yüzünü güldürüp, onu neşelendirir. Şermin'in önerisi ve Sevda'nın da desteği ile bir görev daha alır! Şehir kulübünde bir davette ise Demir, Züleyha'ya Hünkar'ın şirket hisselerini devredeceğini açıklayacak. Artık Züleyha hem çiftlikte hem şirkette hem de cemiyette yoğun bir çalışma dönemine girecek. İstanbullu terzi yamağı Züleyha, artık Adanalı bir hanımağa olmuştur.

Demir, yolda lastiği patladığını görünce tanıştığı Ümit'ten ummadığı bir şekilde etkilenecek. Ancak hakkında hiçbir bilgi alamayacak. Züleyha'ya artık kendisini sevmesi için baskı yapmaktan vazgeçen Demir, aynı evde çocuklarını birlikte büyütmenin huzuru ile kendini işine verecek.

Bu yazı 21 OCAK 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.