Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm canlı izle

TRT 1

İlk iki bölümü büyük beğeni toplayan dizide Kıbrıs Türk halkının adada yaşadığı büyük zulümden sonra kendine gelme ve hayatlarını kurtarmak için mücadele etme dönemi başlayacaktır… Yokluklar arasında yaşanan bu mücadele ortamında Ankaralı karakteri öne çıkacaktır. Serkan Çayoğlu’nun etkileyici sahneleriyle dolu olan yeni bölüm izleyicileri de bir hayli heyecanlandıracak. İzleyici yine göz yaşlarına hakim olamayacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de trt 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 3. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kızı ve karısının öldürüldüğünü düşünen Kemal’in şimdi tek amacı var, durumu iyice ağırlaşan babasını ve gittikçe eksilen göç kafilesini, Ankaralı’nın kurduğu çadır kente sağ salim götürebilmektir. Kemal, onları kontrol noktasından geçirebilmek için kendini feda etmeye karar verecek. Ama bunun farkına varan biri var!

Ankaralı ise Lefkoşa’da biriken yaralıların ve Binbaşı Nihat’ın ailesinin naaşlarının Türkiye’ye sevk edilebilmesi için bir intihar görevine girecek; adadaki İngiliz yüksek komiserliğini tek başına basacak, Türkiye’nin yardım uçağının yaralıları alıp kalkması konusunda onlara dair elindeki büyük kozu kullanacak. Bu kozun kaynağı Sovyetler Birliği. Ankaralı’yı bu bölüm Sovyetler Birliği’nde görev yaptığı zamanlarda bir Azeri Türkü olarak göreceğiz.

İnci ve Müge, esirhaneden ilk kez dışarı çıkarken; Ankaralı’nın nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğine gelir.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 15 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.