Bir Zamanlar Kıbrıs 6. bölüm canlı izle

TRT 1

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Pelin Karahan, Ahmet Kural, Tayanç Ayaydın ve Gülper Özdemir’in oynadıkları dizi, 1960’lı yılların başından, 1974 Kıbrıs Barış Harekatı’na kadar olan süreci anlatıyor.

Heyecanlı sahneleri ve dramatik yönü ağır olayların ele alındığı konusu ile büyük dikkat çeken yapım için tüm oyuncular ve ekip, dizinin ana mekanı olan Kıbrıs adasına yılbaşından hemen sonra giderek, yerleşmişlerdi.

Pandemi koşullarında yaşanan yolculuk sonrasında herkes 10 günlük karantinaya alınmış ve daha sonra çekimlere başalnmıştı. Ailelerinden uzakta ve pandemi sürecindeki zorluklarla çekimler bugüne kadar sürdü.

Ancak devam eden süreç nedeniyle yaşanan zorluklar yüzünden, Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin çekimlerinin KKTC’den Türkiye’ye taşınması kararı alındı. Çekimler bundan sonra Türkiye'de yapılacak. Çekimler yüksek ihtimal Ayvalık'ta yapılacak.

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 6. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Saldırılar ve zulümlerden kaçan, köylerinden göçe zorlanan Kıbrıs Türkü Lefkoşa’ya ulaşmaya başlar. Şimdi erzak ve yatacak yer kıtlığı en büyük sıkıntılardandır. Binlerce acılı insan Lefkoşa sokaklarında açlıkla, soğukla ve barınak sorunuyla mücadele ederler.

Rauf Denktaş ve Ankaralı, Makaryos’un gasp ettiği yiyecek stoğunu ele geçirmek için riskli bir plan kuracaklar. Kemal ve Derviş ise Bereli’ye suikast düzenleyenin Samson olduğunu öğrenecek. Samson, Türk tarafında sıkışıp kalır. Kemal, elindeki telsizle Samson ile bağlantı kuracak. Şimdi Kemal-Samson arasında Kemal’in yönettiği bir kedi-fare oyunu başlayacak!

KGB, Ankara’da Ayşe üzerinden Bereli’nin kimliğini deşifre edince Sovyetler ile İstihbarat arasında bir savaş başlayacaktır. Ankara sokaklarında silah sesleri duyulur.. İnci ise Samson’un yokluğunu fırsat bilip kaçmayı başarır. Şimdi ane-kızı, Rum sokaklarında EOKA ile gergin bir takip ve kaçma kovalamaca bekler.

 

 

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 06 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.