Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT1 ekranlarında perşembe akşamları yayınlanmakta olan Bir Zamanlar Kıbrıs, çok başarılı ve duygusallığın yüksek olduğu bir yapım olarak öne çıktı. İzleyiciler de ilk bölümden itibaren diziyi yakından takip ediyor. Serkan Çayoğlu ve Ahmet Kural ikilisi performanslarıyla dikkat çekiyor.

1964 yılında Kanlı Noel olarak bilinen olayların anlatımı ile başlayan ve Kıbrıs Türk halkına yönelik zulmü ekrana taşıyan Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, güçlü bir prodüksiyona ve hikayeyle izleyicinin karşısına çıktı. TRT1’in son dönemde yaptığı en başarılı yapımlardan biri.

Şimdiye kadar 7 bölümü yayınlanan dizinin düşük gelen reytingleri ise şaşırttı. Son bölümün sonuçları izleyici ilgisinde azalma mı oluyor sorusunu akla getirdi. 

Ancak son gelen reytingler ilgi azalmasının devam ettiğini ve bir düşüş trendi içine girildiğini gösterdi. 

Bir Zamanlar Kıbrıs 8. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 27 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de TRT 1'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 8. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Buzhane baskını zaferinden sonra Lefkoşa’daki halk Rauf Denktaş, Ankaralı, Kemal Dereli ve Mücahitler sayesinde rahat bir soluk aldılar. Şimdi sırada Rauf Denktaş’ın, Ankara’ya yolculuğu var.

Kemal ise İnci ve Müge’nin izine ulaşmış ne pahasına olursa olsun Rum tarafına geçip onları oradan çıkartmayı deneyecektir. Bu ölüm görevinde en büyük yardımcısı Bereli olacak. Aile sonunda bir araya gelmeyi başaracak. Fakat Rum tarafından çıkıp imkansızı başarabilecekler mi?

Ankaralı ise Sandy’nin Britanya’daki ölümle tehdit edilen kardeşlerini kurtarmak için verdiği sözü yerine getirmek için, imkansız bir operasyonla kurtarmak zorunda! Ankaralı, Sandy’nin kardeşlerini kurtarabilecek mi?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 27 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.