Çukur 109. bölüm canlı izle

Show TV

İstanbul Balat denilince artık akla ilk olarak Çukur geliyor. Çukur dizisiyle birlikte Balat turistik ziyaretlerde favori semtler arasına girdi. Sadece Çukur havasını yaşamak için insanlar akın akın Balat'a ziyarte gidiyor.. Çukur 109. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 28 Aralık 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de show tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 109. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Koçovalılar ve Çukur, Efsun ve Nehir’i kurtarmak için harekete geçer, Yamaç zorlu bir sınav verir. Nefeslerin tutulduğu bu anlarda neler olduğu merak konusu!. Cengiz, son yaşadığı olaylardan sonra Kulkan’ın da yardımıyla yeniden ayağa kalkacaktır. Hiç olmadığı kadar öfke dolan Erdenetler, hız kesmeden yaptıkları hamlelerle bütün Çukur’u büyük bir tehlikenin içine sokacaktır. Bir yandan Erdenetler ile mücadele ederken diğer yandan mahallede yaşanan sürpriz gelişmelerle ilgilenen Yamaç, Cengiz’i köşeye sıkıştıracak planını devreye sokacaktır. Aksiyon dolu anların sonunda Koçovalılar, Erdenet ailesinden sürpriz bir ismin sonunu getirecek ilk adımı atacaktır.

.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 28 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.