Doğduğun Ev kaderindir 23. bölüm canlı izle

TV8

Dizi ilk başlardaki kadar heyecan vermiyor. Bence diziyi Zeynep ve Mehdi'nin aşkları ayakta tutuyordu. Ayrılık sonrası dizi pek tat vermemeye başladı. Ancak son bölümde Müjgan'ın ölmesi herkesin çok derinden etkiledi. Müjgan'ın ölümü Mehdi ve Zeynep'i tekrar yakınlaştırır mı dersiniz? Doğduğun Ev kaderindir 23. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 9 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TV8'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 23. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Müjgan’ın acısı herkesin yüreğini kavurmuştur. Yaşanan keder ve kayıpla tekrar birbirlerine kenetlenecekler. Mehdi suçluluk duygusuyla dibe vururken Zeynep onun yanında olmak için aralarındaki sorunları görmezden gelecek. Zeynep’e bir can simidi gibi sarılan Mehdi yine yanlış fikirlere kapılacak.
 
Cemile acısıyla yüzleşmekte zorlanacak. Nuh çaresizce hem Cemile’yi yalnız bırakmamaya hem de bir türlü rayına sokamadıkları işleri düzenlemeye çalışacak. Mehdi’nin acısına sığınarak taşınmak için seçtiği ev ise herkesi şaşkınlığa uğratacak.
 
Müjgan’ın kaybından çok etkilenen Zeynep bu sayede bambaşka bir davanın peşine düşmeye niyetlenecek. Üstelik bu durum onu hiç beklemediği bir şekilde Barış ile karşı karşıya getirecek.
 
Tüm bunlar yaşanırken Barış ve Nermin’in peşine düştükleri başka bir sır ortaya çıkacak. Bunu öğrenen Zeynep derinden sarsılacak ve büyük bir karar verecek. Bu kararla sadece Zeynep’in değil Mehdi’nin de hayatı değişecek.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 09 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.