Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm canlı izle

TV8

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi verir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla imtihan edilir. Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyenine yolculuk etmekte. Dizi reytinglerde de başarılı sonuçlar yakalıyor. Tabi Çarşamba günü sadakatsiz ve masumiyet dizileri de zirveyi zorluyor. Çarşamba akşamları 3 muhteşem dizi izleyiciyi 3'e bölüyor. İzleyici neyi izleyeceğini şaşırmış durumda..Rekabet gittikçe kızışıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 36. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 17 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 36. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Barış, Zeynep'e olan aşkını bir masalla anlatırken Zeynep oldukça duygulanır ve Barış'a onu sevdiğini söyleyerek sımsıkı sarılacaktır. Ablası Mehdi'ye herkesin ondan korktuğunu söyleyip uyarıda bulunurken Mehdi bunu kabul etmeyecektir. Zeynep ve Barış Benal'i bulur, Mehdi bebeğini alır... Hapishane ziyaretinde bulunan Mehdi beklenmedik bir tehditle karşılaşacaktır.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 17 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.