Doğduğun Ev Kaderindir 39. bölüm canlı izle

TV8

Dizide beklenmedik olaylar oluyor. Geçtiğimiz haftalarda Mehdi hayatını kaybetmişti. Zeynep'in evden ayrılan ablasının olduğunu öğrendiğimiz Nesrin diziye dahil oldu. Çok büyük bir intikam planı kurduğu, geçtiğimiz hafta ortaya çıkmıştı. Diziden ayrılan karakterler ve yeni dahil olan karakterlerle senaryo bambaşka bir hal alıyor. Her şey yoluna giriyor derken dah büyük dertler, belalar Zeynep'i buluyor.

Doğduğun Ev Kaderindir 39. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 14 Nisan 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 39. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Henüz Zeynep ve ailesi bundan habersiz. Üstelik Nesrin, öyle bir kişiyi arkasına aldı ki olaylar iyice karışıyor! Meltem yani Nermin’in eski kocası Ekrem’in önce sevgilisi, sonra da evlendiği kadın olarak bir anda yeniden ortaya çıkacak..

Ekrem, paraları alıp Meltem ile kaçmış ama Barış, açtığı dava ve yurtdışındaki adreslerine ulaşarak Nermin’in tüm mallarını geri almıştı.

İşte Ekrem ve Meltem, Nermin ve Zeynep’in peşine düştü şimdi ve büyük bir tuzak kurdular! Nasıl buluştular henüz anlaşılamadı ama annesi ve Zeynep’e büyük bir kin besleyen Nesrin, ablası olduğunu söylemediği Zeynep ile yakın arkadaş olmak için çbalıyor.

Nermin şirketteki tüm haklarını, tüm mallarının yönetimini Zeynep’e bırakmıştı. Şimdi yapılacak büyük bir hatayla bu birikimler el mi değiştirecekti? Nesrin-Meltem ve Ekrem üçgeninde Zeynep'in başına neler gelecek?

Nesrin’in sevgilisi olan Tarık da intikam planına dahildir! Kendisini Nesrin’in abisi olarak tanıtacak. Bu karakteri oynayan kişi ise Fırat Doğruloğlu. OGM Pictures imzalı dizide işler iyice karışıyor! Zeynep, şirketteki mali işleri yönetmek konusunda endişelidir. Bunun üzerine Nesrin de hemen abisi olduğunu söylediği Tarık'la Zeynebi tanıştırır.

Barış, Tarık konusundaki şüphesini Zeynep’e söyler.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 14 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.