Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm canlı izle

ATV'de Salı akşamları ekrana gelen Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam 171. bölümü ile ekranlarda! Türkiye'nin en güçlü ailesi olan Çakırbeyliler'in karşısında bu sefer daha zorlu bir sınav olacaktır. Avrupa'nın en büyüğü olmalılar... Bakalım güç savaşlarında kazanan taraf kimler?  Dünyayı sömüren güçler ya da onlara başkaldıran Çakırbeyliler... EDHO dizisini sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölümde neler olacak?

Haşmet Façalı, kardeşi Behzat'a yapılanın hesabını sormak için kolları sıvayacaktır. Hızır Reis'le birlikte yaptıkları planlarının merkezi Yaman Korkmaz'ın kardeşi Derman'ı göstermeye başlayacak. 'Kardeşe kardeş' diyen Haşmet, Hızır'la beraber hapishanedeki Derman'ın peşine düşecek. Haşmet Façalı, adamlarıyla bütün mahalleyi basacaktır.

Masadan ve amcasının evinden kovularak kendi planlarını uygulamaya başlayan Alpaslan ise Yaman Korkmaz'a bir adım daha yaklaşacaktır. Korkmaz'ı saklandığı delikten çıkarmak için hapishanedeki kardeşi Derman Korkmaz'ın peşine düşecek. Kendisinden başka kimsenin yanına yaklaşamayacağını düşünen Alpaslan, eşine yapılanın hesabını sormaya adım adım yaklaşmakta. Gücüne güç katan Alpaslan mahallenin ve garibanların gönlünü fethedecek..

Ömür'ün evi terk etmesiyle zor günler geçiren İlyas Reis, şimdide yol arkadaşı Behzat'ın şokunu yaşar. İlyas Reis'in yardımına Hızır Reis koşacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 171. bölüm fragmanı izle

Bu yazı 10 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.