Hekimoğlu 26. bölüm canlı izle

Kanal D

Teşhis ve tedavi yöntemleri ile farklı bir doktor profilini ekrana taşıyan dizi belirli bir izleyici kitlesini yakaladı. Totalde ilk 10 arasına giremese de AB'de ilk 10 içinde yer alıyor. Oyunculuk performansları göz dolduruyor. Senarsyo da cabası.. Reytinglerde beklediği yeri alamadığını düşündüğüm dizilerden biri. Umarım uzun soluklu olabilir. Hekimoğlu 26. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 24 Kasım 2020 Salı akşamı saat 20:00'de Kanal D'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 26. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hekimoğlu, yıllar önce kaybettiği bir vakayla aynı semptomları gösteren hastanın peşine düşecek. Ne var ki peşine düştüğü aslında İpek’in hastası çıkacaktır. Bir yandan hastanenin düzenlediği yardım balosundaki İpek’i oyalarken, bir yandan da hastalığın nedenini bulmak için riskli yolları deneyecek. Hastanın durumunu tehlikeye atması onu İpek’le karşı karşıya getirecek.

Diğer yandan Zeynep ve Mehmet Ali arasında gerilim artıyor. Zeynep’le aynı vaka üzerine makale yazan Mehmet Ali’nin, makaleyi Zeynep’ten izinsiz yayımlaması ikiliyi arkadaşlıklarını sorgulama noktasına getirecek.
Hekimoğlu bu defa hastayı kurtarabilecek midir? İpek kendi hastasını alan Hekimoğlu’na ne tepki verecektir? Zeynep ve Mehmet Ali’nin arkadaşlığı sonlanacak mıdır?

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 24 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.