Seni Çok Bekledim 9. bölüm canlı izle

Star TV

Seni Çok Bekledim dizisi Star TV ekranında Cuma akşamları izleyicilerle buluşmaya devam etmekte. İlk başlarda çok iddialı bir giriş yapan dizi yazık ki reytinglerinde beklenen başarıyı yakalayamadı. Dizi izleyiciyi de yakalayamadı bir türlü.

Seni Çok Bekledim 9. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 26 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de Star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 9. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ayliz, bir yandan annesi için üzülürken, bir yandan da onun nasıl ve kim tarafından bu hale getirildiğini anlamaya çalışır. Kadir’in Sibel ile görüşen en son kişi olduğu bilgisini elde eden polis, ifadesini alır. Kadir, Sibel ile görüştüğünü niçin gizlediğini açıklamakta zorlanmaktadır.

Songül, Selo’nun hayatındaki önemli sırra dair bir ipucu yakalamıştır. İsmet ile birlikte gerçekleri araştırmaya başlar. Nezahat, Kadir’e giderek Cemal hakkında onu uyaracak. Cemal, Ayliz’e yakın durarak hem üzerindeki şüphelerden kurtulmayı hem de Sibel’in gizlediği gerçekle ilgili kanıtlar bulmayı amaçlamaktadır.

Meryem, gerçekleri itiraf ettirmek için, Erol’u kurduğu oyuna çekmeye çalışacak. Bu konuda Selo’nun desteğine ihtiyaç duyar. Ancak oynadığı oyunun bedeli büyük olur.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 26 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.