Kalk Gidelim 125. bölüm canlı izle

TRT 1

TRT1'de perşembe akşamları ekrana gelen Kalk Gidelim dizisiyle gülmeye hazır olun. Eğlenceli senaryosu ve muhteşem oyuncu kadrosu ile sizi kahkahalara boğacak. Kalk Gidelim dizisini sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Dizide bu akşam neler olacak?

Seyfettin, Mustafa Ali'den yediği süpürgeden dolayı evi ona dar eder. Seyfo her yerde Mumu'yu arar ama artık sıkılır. Odaya gittiğinde karşılaştığı şey tam bir felakettir.Sevda Kovittir.

Kelle İsmail'e de uykular haram olmuştur. Yasemin babasından istediği şey uykularını kaçırmıştır.

Perihan'a gelen kargo ise merak uyandırır. Perihan gelen kargoyu çocuklardan saklar.Perihan zayoflama hapı almıştır. Bunu Sevda'ya anlatır. Sevda da hapı kullanmaya başlar. Hapı yanlış kullanan Sevda her şeyi unutmaya başlar. Sevda da ortaya çıkan bu unutkanlık Perihan'ın neden unutkan olduğunu da açıklar.

Gün boyu odasından çıkmadan dua eden Hatice anne ise kalabalığın arasına indiğinde  bir konuşma yapacaktır. Cumhuriyet haftasıdır  ve Cumhuriyet’ in nasıl savaşılarak kazanıldığını anlatmaya başlar. Seyfettin de aynı şeylerin günümüzde de yaşandığını anlatmaya başlar. Kardeşimiz Azerbaycan’ın toprakları için verdiği haklı mücadeleden bahseder. Ve duygu dolu anlar yaşanır.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 22 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.