Kırmızı Oda 30. bölüm canlı izle

TV8

Binnur Kaya’nın başrol aldığı dizide; Tülin Özen, Burak Sevinç, Gülçin Kültür Şahin, Baran Can Eraslan, Sezin Bozacı gibi oyuncular yer alıyor. Dizinin reytingleri en başından beri çok iyi. Ve geniş bir izleyici kitlesini de yakalamış durumda. Bu hafta Esra Ronabar ile Yiğit Özşener diziye dahil oluyor. Nihal ve Zafer’in hikayesinin detayları da izleyenleri ekrana kilitleyecek. İki usta oyuncu, dizinin yeni sürükleyici isimleri..

Kırmızı Oda 30. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Mart 2021 Cuma akşamı saat 20:00'de TV8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 30. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Doktor Hanım, eşi Zafer’le mutlu bir hayatı olduğunu ve kendisini el üstünde tuttuğunu söyleyen Nihal’in (Esra Ronabar) zamansız bayılmalarının nedenini çözmeye çalışmaktadır. Zafer ise (Yiğit Özşener) evliliğindeki sorunlarla ilgili zekice tespitleri ile Doktor Hanım’ı şaşkına çevirir.

Recai (Gökhan Yıkılkan), eşine karşı kötü davranışlarına Nazlı’nın kendisine gösterdiği yoğun ilginin sebep olduğunu kabul edecek. Doktor Hanım da Recai’nin geçmişine inerek hissettiği değersizlik duygusunun kaynağını çözmeye çalışmaktadır.

Sadi’nin (Erkan Petekkaya) Abdullah’ın çetesinin içindeki hikayesi devam ederken, çeteye yeni katılan Emre ile ilgili verdiği sır Doktor Hanım’ı etkileyecek. Sadi, yaşadıklarını anlatırken ufak çaplı bir kriz geçirecektir.

Diğer yanda Piraye ve Deniz, aldıkları önemli kararı kliniğe duyuracaktır.

.

 

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 26 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.