Kuruluş Osman 32. bölüm canlı izle

Ertuğrul Gazi oğlu Osman.. Osman ki kuruluşun adı..400 çadırlık bir obadan cihan imparatorluğuna dönüşümün hikayesi.. Burak Özçivit'in başrolde oynadığı Kuruluş Osman dizisi Çarşamba günleri atv'de ekrana geliyor. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman 32. bölümde neler olacak?

Flatyos'un kurduğu pusudan Bamsı Bey'in yardımı ile kurtulan Osman Bey; Mönke ve Yavlak Arslan'ın kurduğu tuzağa düşerek esir edilen ağabeyi Savcı Bey'i kurtarmak üzere harekete geçecektir. Bamsı Bey, Kayı Obası'na dönerek Ertuğrul Bey'le buluşur; Nikola ve Flatyos, Göktuğ'un zindandan kaçışına karşılık Gündüz Bey'e sürpriz bir saldırı düzenleyecek ve anlaşmayı bozacaktır. Yavlak Arslan ise Osman Bey'e karşı Nikola ile ittifak yapacaktır. Geyhatu nökerleriyle birlikte Kayı Obası'na gelir, onu durdurabilecek tek kişi ise Osman Bey olacak.

Dört cepheden kuşatılan Kayı Obası, Moğollara karşı direnebilecek mi? Osman Bey, Geyhatu ve Moğollar'ı durdurmak için nasıl bir plan kurar? Ertuğrul Bey, Osman Bey'in sözüne karşı gelmesine nasıl tepki verir? Bala Hatun ve Hazal Hatun arasında köprüler yıkılıyor mu? Gündüz Bey'e ne olacak?Hepsi ve fazlası için diziyi sitemizden izleyebilirsiniz. Kuruluş Osman canlı izle.

Kuruluş Osman 32. bölüm fragmanı izle

Bu yazı 04 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.