Kuruluş Osman 50. bölüm canlı izle

Reytinglerde geçen hafta Sadakatsiz’i de geride bırakarak tüm kategorilerde birincilik alan dizi, yeni bölümünde de aynı başarıyı yakalayabilecek mi? Yeni bölüm fragmanı çıktı bu bölümde ters köşeler geliyor?

Kuruluş Osman 50. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 17 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 50. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Kara Şaman Togay'ın, Malhun Hatun'u yaralayarak Osman Bey'e meydan okumasının ardından; Konstantiniyye'den yeni birliklerle dönen Nikola, Flatyos'un intikamını almak için yemin etmiştir. Flatyos'un anısını yaşatmak için savaşçı kimliğine bürünen ve gladyatör kostümü giyen Nikola, Papa'nın ajanları Süleyman ve Melik aracılığıyla Togay'la bir araya gelecek. İkili ittifak kararı alırken hedefine Söğüt'ü koyacaktır!

Osman Bey, Dündar Bey'in kendine temize çıkarmasının ardından obadaki haini bulmak için yeni yollar arayacak; Cerkutay'ın beklenmedik ihaneti herkesi şaşkına çevirecektir. Malhun Hatun, intikam almak isterken bir kez daha Togay'ın eline düşecektir. Osman Bey ise kendisine kurulan ittifaka karşılık zekice planıyla herkesi ters köşeye yatırır.

Bu yazı 17 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.