Maraşlı 13. bölüm canlı izle

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın merakla beklenen yeni bölümü bu akşam yeni bölümü ile ekranda. Dizinin geçen hafta yeni bölümü yayınlanmamıştı. Bunun sebebi ise Burak Deniz’in koronavirüse yakalanmasıydı. Oyuncu karantina süreci sonunda testleri negatif çıkınca çekimler tamamlandı ve yeni bölüm bugüne yetişti.

Maraşlı 13. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 12 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de atv'de full, kesintisiz, tek parça ve rekalsmız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 13. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Maraşlı ve Mahur uzun zaman sonra ilk kez bir araya gelirler. Aralarında yaşanan hesaplaşmada, Maraşlı'nın bunca zamandır nerede olduğunu soran Mahur, Maraşlı'nın elini kana bulamasından rahatsız olacaktır. Ama bu hesaplaşmanın asıl konusu birbirlerine kavuşamamaları olur. Maraşlı, Mahur ile ilişkisi ile ilgili nasıl karar alacak?

İlhan, Necati'ye şirketin el değiştirdiğini anlatacak. Necati, İlhan'a Aziz'in her şeyi bilmesi gerektiğini söyleyecek. İlhan, Aziz'e her şeyi anlatabilecek gücü bulabilecek mi? Aziz, şirketi kaybettiğini öğrenirse tepkisi ne olacak?

Bu yazı 12 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.