Masumiyet 4. bölüm canlı izle

Fox

Dizi geniş bir izleyici kitlesine ulaşmakta. Günümüzde de kadına şiddet konusunda toplumun çok hassas olduğu bir gerçek. Dizi izleyicide bağımlılık yaratmaya başladı bile.

Masumiyet 4. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 17 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 4. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

İlker’in şok ziyareti, bazı sorulara cevap olup, acımasız yalanların sonunu getirirken yeni bir acımasızlığın fitilini ateşleyecektir. Ela’nın yanında Bahar’a yakalanan İlker, savunmasında reddettiği ilişkiyi kabul etmek zorunda kalacaktır. Fakat İlker’in açıklaması, Ela’nın gururunu bir kez daha kıracak. O güne dek sadece kızı için adalet arayışında olan Bahar, madalyonun diğer yüzüyle; Ilgazlar’ın profesyonelce yürüttüğü algı operasyonuyla karşı karşıya kalmıştır. Operasyonun, bir diğer kurbanı ise İrem olacaktır. İrem’le ilgili ortaya çıkan şok delil, duruşmanın bile seyrini değiştirirken Harun, Hale ve Bahar arasında kartlar yeniden dağılacaktır.

Harun ve Bahar, kızları için işbirliği yapmak zorunda kalacaktır. Okların İrem’i göstermesi, İlker ve Ela arasındaki dengeyi sarsacak. Ela, kafasındaki karışıklıktan kurtulmanın bir yolunu bulur ve gerçeklere doğru kimsenin beklemediği büyük bir adım atacak. Üzerindeki büyük baskıyı ve İlker’in kendisinden uzaklaşmasını kaldıramayan İrem’in attığı adım ise Ela’nınkinden çok daha büyük olacaktır. Gerçeğin yıkıcı etkisi hayatları bir kez daha değiştirecek..

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 17 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.