Masumlar Apartmanı 12. bölüm canlı izle

TRT 1

Dizinin hayran kitlesi gün geçtikçe artıyor. Dizi gerçek bir yaşam hikayesinden kaleme alınmış gerçek bir yhaşam hikayesi. Hem güldüren, hem duygulandıran bir dizi. Safiye'nin aşkının geri dönüşü ise diziyi çok farklı bir noktaya taşıyacak gibi. Ve merakla bundan sonra ne olacağı bekleniyor? Safiye'yi aşk iyileştirecek mi? Masumlar Apartmanı 12. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 1 Aralık 2020 Salı akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Naci ne demek? sorusu sıklıkla aranıyor. Naci isminin anlamı Cehennemden kurtulmuş, cennetlik demektir. Ayrıca  Kurtulan, selamete kavuşan manasaında gelir.

Dizinin 12. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Safiye’nin ilk ve tek aşkı Naci yıllar sonra kapısına gelmiş, kanlı canlı karşısında durur. Ancak Hasibe’ nin gölgesi Safiye’ye rahat vermeyecek, Naci’den uzak durması gerektiğini hatırlatacak. Safiye yeniden alevlenmeye başlayan duygularını her zamanki gibi bastırmaya karar veriyor. Han’ın içinde bulunduğu çıkmazlar çoğaldıkça ona destek olmaya çalışan İnci’yle aralarındaki bağ kuvvetlenecek. Han Gülben’in Esat’a olan takıntısı yüzünden ciddi önlemler almaya karar verecek. Gülben evdeki bu yeni kurallar içinde sıkışıp kalacaktır. Onun için kurulan hapishaneden çıkmanın yollarını aramaktadır. Ev ahalisinin gözü üzerinde oldukça bu hiç kolay olmayacak.. Son anda imdadına İnci yetişir, Gülben çıkış biletini İnci'de bulacak. Ancak yaptığı planın neye mal olacağını bilemez..

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 01 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.