Menajerimi Ara 12. bölüm canlı izle

Star TV

Star TV'de ekrana gelen Menajerimi Ara dizisi bu akşam 12. bölümü ile ekrana gelecek. Değişik konusu, eğlenceli sahneleri, oyuncu kadrosu ve her hafta bir ünlü' nün konuk olduğu dizi seyirciler tarafından çok beğenildi. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirisiniz.

Menajerimi Ara 12. bölümde neler olacak?

Geçmişten gelen sürpriz misafir Serkan Tahtacı’nın dönüşü ajansta büyük bir etki yaratacak. Ego ajans menajerleri, oyuncu Pınar Deniz’i ajansa kazandırmak için zorlu bir mücadelenin içine girecekler. Ancak menajerlerin yapacakları hamleler, yollarının ünlü bir sanatçı ile kesiştiği bu zorlu mücadeleyi büyük bir çıkmaza sürükleyecek. Barış, Beren’den ayrılıp, Dicle için büyük bir adım atmaya karar verecek. Bu durum Beren’i bir sonraki hamlesi için harekete geçirirken, Barış’ın Emir ve Dicle arasında yaşananlara şahit olması her şeyi daha karmaşık bir hale getirecek. Kıraç, Dicle’nin sakladığı gerçeği öğrenirken, Ego ajans menajerleri kendilerini bekleyen büyük tehlikenin henüz farkına varamazlar..

11. bölümde neler oldu?

Dicle, gerçeklerin ortaya çıkma tehlikesiyle karşı karşıya kalır. Sırlarının bir kişi tarafından açığa çıktığını öğrenen Kıraç, bir yandan sırrı saklamak için her şeyi göze alırken diğer yandan gizemli kişiyi bulmak için harekete geçecektir. Çınar’ın oyuncusu Aslı’nın babasıyla arasında yaşananlar magazin gündemini sarsınca işler içinden çıkılmaz bir hal almıştır. Bütün ajans, bu büyük krizi çözmeye çalışırken gerçeklerin ortaya çıkışı herkesi derinden etkilemiştir.

Dicle, Emir ve Barış arasında yaşanacak sürpriz gecede gerginlik zirveye tırmanır, herkes gerçek duygularıyla yüzleşmek zorunda kalmıştır.  Buse’yi diziden kovdurmakla Kıraç’ı korumak arasında bir seçim yapmak zorunda olan Dicle’nin yapacağı hamle herkes için yepyeni bir dönemin başlangıcı olur. 

Menajerimi Ara 12. bölüm fragmanı izle

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 08 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.