Sefirin Kızı 47. bölüm canlı izle

Star TV

Haftalardır reyting mücadelesi veren  Sefirin Kızı ile ilgili kanalın ne karar vereceği merekla bekleniyor. Dizilerden yana bahtsız olan Star Tv bu sezon aradığını bulamıyor. Sol Yanım dizisinden sonra Seni Çok Bekledim'de reyting kurbanı oldu ve final kararı aldı. Akrep dizisi için de final fısıltıları geliyor..

Reytingleri düşen ve düşmeye devam eden Swfirin Kızı da final e gider mi? Dizinin hayranları dizinin akibeti konusunda merakta. Gelişmeleri merakla takip ediyor.

Sefirin Kızı 47. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 5 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 47. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Sancar kolları arasında yitip gitmekte olan Kavruk’u kurtarmak için her şeyi göze alır. Kavruk ölümle yaşam arasında gidip gelirken, Sancar bir de Mavi’nin başına gelenlerle sarsılacaktır. Mavi’nin Sancar’ı kurtarmak için aldığı risk ise Sancar’ın kalbini kırarak başka bir çatışmanın da fitilini ateşler.

Zehra, Kavruk’tan gelen haberle hayatının en büyük acısını yaşar, artık hiç olmadığı kadar kararlı bir duruş sergilemeye karar vermiştir. Halise haricinde herkes onun yanında olmaya çalışır, bu konudaki en büyük destekçisi de yine Sancardır

Otoritesi hiçe sayılan Halise, ona kazan kaldıran bütün çocuklarını kontrol altına almaya çalıştıkça yenilgiye uğramaya devam edecektir. Her geçen gün daha merhametsiz bir insana dönüşürken çok daha tehlikeli bir yola girecektir.

Sedat ve Güven’in tekrar tesis edilen iş birliği Sancar’ın planıyla güçlü bir darbe alacaktır. Bu nedenle aralarına akıl almayacak birini daha katmayı düşünmektedirler. Diğer yandan Sedat, Güven’in karşısına şeytanı kıskandıracak bir planla çıkmaya hazırlanır.

Konakta ise bambaşka bir heyecan yaşanır. Herkesin artık kötü günleri de geride bırakmış olmayı dileyerek bir araya geldiği organizasyon bazı sırların da ortaya çıkmasına sebep olur.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 05 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.