Menajerimi Ara 14. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi ilginç senaryosu ile dikkat çekmişti. Her hafta ünlü konukların dizide yer alması ise izleyiciyi heyecanlandırıyor. Dizide korona sebeiyle kısa süreli ayrılıklar yaşanıyor. Dicle korona sebebiyle bir süre çekimlerde olamayacağı için senaryo gereği de işten kovulur. Menajerimi Ara 14. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 29 Kasım 2020 Pazar akşamı saat 20:00'de Star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki linkte tıklayınız.

Dizinin 14. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Dicle'nin kovulmasının ardından, Beren'in Berlin Ajans'a geçmesi Ego Ajans'ta bütün dengeleri değiştirecek. Feris, Dicle'nin yokluğunda yeni asistanıyla işlerini halletmeye çalışırken, oyuncusu Ozan Dolunay'ın yaşadığı kriz her şeyi daha da karmaşık bir hale getirecek. 'Peri Masalım' dizisinin takipçileri sürpriz bir istekle ajansı basınca, Çınar farklı bir yol denemek zorunda kalacak. Dicle'nin tekrar ajansa dönmesi için harekete geçen Emir ve Barış, hiç beklemedikleri engellerle karşılaşacaklar. Dicle'nin Barış'la ilgili öğrendiği gerçekler ise onu bir kez daha derinden etkileyecektir. Serkan, Ego'nun sürpriz bir oyuncusuna bir adım daha yaklaşırken, tehlikenin farkında olan Kıraç, Serkan'la yüzleşecek. Serkan'ın Dicle'yle ilgili büyük hamlesi ne olacak?

 

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 29 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.