Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm canlı izle

ATV

6. sezonu devam etmekte olan atv’nin sevilen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer başrolde yer almakta. 

Aynı gün TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisiyle, atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz arasında çok ciddi rekabet var.

Her iki dizi sıralama değişmekle birlikte hep ilk ikide yer alıyor reytinglerde. Genel de ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar dizisi ilk sırada yer alıyor. Her iki dizinin de fanları çok fazla.. Bu kıyasıya rekabet nereye kadar sürecek bakalım..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 196. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 25 Mayıs 2021 Salı akşamı saat 20:00'de atv'de canlı, full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 196. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Hızır Çakırbeyli, verdiği savaşta tek tek sevdiklerini kaybetmektedir. Hızır Ali’nin Didem’le evlendiği gün saldırıya uğramasıyla şok yaşayan Çakırbeyli ailesi, Didem’in acı haberi ile yıkılmıştır. Kızının ölüm haberiyle kendini kaybeden Haşmet Façalı ise saldırının arkasındaki isim olan Rıdvan’ın mekanını basacaktır.

Rıdvan’ın adamlarını tek tek indiren Haşmet Façalı, yediği kurşunlarla yere yığılacak. Gelininin öldüğü gün dostu Haşmet Façalı’yı da kaybetmek istemeyen Hızır Çakırbeyli, elinden geleni yapmak için çabalar.. Yaşanan onca karmaşanın arasında oğlundan gelen sevindirici haberle bir nebzede olsa içi rahatlayan Hızır Çakırbeyli, düşmanını yok etmek için kolları sıvamıştır.

Topyekûn savaşa hazır olan Çakırbeyli ailesi ve dostları, bu uğurda her şeyi yapacaklardır. Hızır Çakırbeyli, hala hedef olan oğlu Hızır Ali’yi koruma görevini ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli’ye verecek. Tek tek aile üyelerini kaybeden Rıdvan, bu kez de bombalı saldırı yapmak için kolları sıvamıştır.

ATV ATV Canlı izle

Bu yazı 25 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.