Menajerimi Ara 15. bölüm canlı izle

Star TV

Dizi izleyiciye farklı geldi ve ilgisini çekmeyi başardı. Yani menajerlerin ve ünlülerin hayatları her zaman ilgi çekmiştir. Dizi de her hafta konuk bir ünlüyü ekrana getirerek daha da ilgi çekici hale geliyor. Son dönemde dizi setinde korona vakalarının görüldüğü ile ilgili haberler çıktı. Söylentilere göre vakalarla birlikte senaryoda ufak tefek değişiklikler yapılmış... Menajerimi Ara 15. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 6 Aralık 2020 Pazar akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 15. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Dicle’nin, Serkan’ın teklifine cevabı merakla beklenirken, Feris’in yapacağı hamle hem ajans hem de Dicle için yeni bir dönüm noktası olacaktır. Feris, oyuncusu Hülya’nın sette yaşadığı krizi çözmeye çalışırken onu bekleyen büyük tehlikeyi herkesten önce fark edecek. Kıraç, hem şarkıcı hem de oyuncu olan Murat Dalkılıç’ı ünlü bir yönetmenin filminde oynatabilmek için akıllara gelmeyecek ilginç bir yol deneyecek. Peride’nin ajanstaki muhbiri bulmak için oynadığı oyun hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacak. Çınar ise kendisini ailesinin yaptığı sürprizin ortasında bulacak. Dicle, Barış’la yaşadığı yüzleşme de yeni bir gerçekle sarsılacak. Hakkında çıkan sansasyonel haberler taşları yerinden oynatırken Dicle’yi evde büyük bir sürpriz bekler. Serkan ve Kıraç, artık herkes için geri dönülmez bir savaşın içine girerler.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 06 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.