Mucize Doktor 38. bölüm canlı izle

Fox

Ali Vefa karakterini hepimiz çok sevdik. Sıra dışı bir doktor. Hastalığı nedeniyle sosyalleşemeyen normal hayata ayak uyduramayan biri Ali.. Ali Vefa cerrah olur ve hastanede asistan olarak göreve başlar. BU hastane Ali'nin hayatını tamamen değiştirecektir. Ali Vefa kadar zekisi de yok. Üstün zekası ile hastalıkları teşhis etmesi hayranlık uyandırıyor. Mucize Doktor 38. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 19 Kasım Perşembe akşam saat 20:00'de Fox TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklemsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 38. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Babasını hayatından çıkaran Nazlı, aradığı teselliyi Ali’de bulamayınca ikili şimdiye kadar yaşadıkları en büyük ilişki krizini yaşamaktadırlar. Ali, Nazlı için değişmemenin yollarını aramaya başlar ve bu süreçte değer verdiği herkes ve her şey ondan uzaklaşacaktır. Önce öfkeli bir hasta yakını Ali’yi istemeyecek. Sonra Leyla’ya alışmaya çalışan Beliz bebeği 48 saatliğine alıkoyacak. Ve Adil, Ali’yi ihmal ederek vakasını kişiselleştiren Ferda’nın üstüne titreyecek. Gittikçe köşeye sıkışan ve köşeye sıkıştıkça da kendini daha çok zorlayan Ali’ninse aklında tek bir soru gelecek: Hayat, Nazlı’nın dediği gibi bir seçim mi? Yoksa bazı şeyleri hayat bizim için mi seçiyor?

Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Seda Bakan, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu, Bihter Dinçel, Korhan Herduran, Merve Bulut ve Reha Özcan dizinin oyuncularıdır.

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.