Mucize Doktor 39. bölüm canlı izle

Fox

Dizi her hafta ilgiyle izleniyor. Mucize Doktor denilince aklıma yayınlandığı gün kaldırılan fragmanı geliyor.11. bölüm fragmanınında Doktor Nazlı'nın "Tüm damarlar tümörlerle kaplı" yerine "Tüm tümörler damarlarla kaplı" demesi olay olmuştu. Böyle bir hata nasıl gözden kaçabilirdi? Acaba bir strateji miydi? bilemiyorum. Ama günlerce konuşulduğu çok net. Mucize Doktor 39. bölüm canlı izle sayfamızda dizi zilemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 26 Kasım Perşembe akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 39. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ali’yi süratle kaybettiğini hisseden Nazlı, ona son bir teklifte bulunur ve birlikte ilişkilerini kurtarmak için yeni bir yol denemeye karar vereceklerdir. Diğer taraftan durumu bütün müdahalelere rağmen kötüleşmeye devam eden bir hasta, Ferman’la Ali’yi şaşkına çevirecek. Yeni bir cerrahi şefi seçmeye zorlanan ve ekipten birinin bir hata yaptığından şüphelenen Tanju, Ferman’ı sıkıştırmaya başlayacaktır. Bütün bunlar olurken Ali, Nazlı’nın hatırı için kendini hiç olmadığı kadar zorlayacak. Günün sonunda Berhayat Hastanesi’nde kozlar tekrar paylaşılacak. Ama hiç kimse tam aradığını bulamayacak.

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 26 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.