Payitaht "Abdülhamid" 127. Bölüm Canlı izle

TRT 1

Sezonun tarihi dizilerinden biri olan dizi. Geniş bir izleyici kitlesine ulaşıyor. Reytingleri de ortalama seviyelerde. Abdülhamid dönemini ekrana taşıyan dizi prodüksiyonu ile de beğeni kazanıyor. Payitaht "Abdülhamid" 127. Bölüm Canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyhfine varın.

Diziyi 27 Kasım 2020 Cuma akşamı akşam saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 127. bölüm frfagmanını sizler için özetledik;

Planlarının ilk aşamasını tamamlayan muhalifler, Ahmet Paşa’yı oyununun içinde tutarak talebeleri vurdurur. Manyasizade talebeleri saraydan kaçırma hamlesini yine Ahmet Paşa’ya yaptırmak istemektedir.

Mason paşanın kimliğini öğrenen Hechler artık olaylara bir adım daha yakınlaşır. Abdülhamid ise zor bir karar vermek durumunda kalacaktır. Zakaryan artık Eşref’in gücünü kırmak ister ve kahvehaneye baskın yapacak. Söğütlü Osman ve Emice’yi vuran Zakaryan, Eşref’e açıkça savaş ilan eder. Eşref ise intikamı için Zakaryan’ı ele geçirmenin yollarını arayacak
 
Abdülkadir’in saraydan ayrılma kararı Bidar’ı kendini sorgulamaya itecek. Hata yaptığını düşünen Bidar, oğlunu geri kazanmanın yollarını ararken aldığı bir haberle dehşete düşecek. Abdülkadir kaçırılır. Oğlunun hayatı için istenen de Abdülhamid’den alacağı bir bilgi olacaktır. Bidar ya Abdülhamid’in itimadını ya oğlunun hayatını kaybedecek bir karar aşamasındadır.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 27 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.