Ramo 24. bölüm canlı izle

Show TV

Dizide sular durulmuyor. Fidan halanın ölümü her şeyi ve herkesi alt üst etti. İşin rengi değişecek.. Ramo bunu kimsenin yanına bırakmayacak elbette.. Dizi tüm heyecanıyla izleyicileri ekran başına kilitliyor. Ramo 24. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 11 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de show tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 24. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Başta Ramo olmak üzere bütün aile katili bulmak için ant içecek. Ramo en başta da Cihangir’den şüphelenir. Mazhar da olup bitenden şüphelendiği için o da kendi yöntemleriyle hem Fidan’ın katilini hem de Vasili’nin mallarını yok edenleri aramaktadır..

Bir süre sonra Ramo ve Mazhar’ın yolu kesişecektir. Bu durum Ramo için hiç de hoş olmayacak. Diğer yandan Ramo’ya bu işlerden uzak duracağı sözü veren Sibel, önemli bir ipucu yakalayınca peşinden gitmek zorunda kalacak. Peşinden gittiği ipucu Sibel’in başını çok büyük bir belaya sokar ve bu bela, Ramo için bir ölüm kalım meselesi olacak.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 11 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.