Sefirin Kızı 30. bölüm canlı izle

Star TV

Son dönemde dizi final mi yapacak gibi sorular kulislerde dönüp duruyor. Dizi yeni sezonda reytinglerde eski başarısını sağlayamadı. Bu sebeple de reytinglerde alt sıralarda kalan dizinin final yapabileceği söyelntileri çıktı. Yapımcılardan ise henüz bir ses yok! Sefirin Kızı 30. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Diziyi 30 Kasım 2020 Pazartesi akşamı saat 20:00'de Star Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 30. bölüm fragmanını sizlere için özetledik;

Kahraman, Sahra’nın işlediği Loki cinayetini üstlenecektir. Nare’nin polis çağırmaması için de, Menekşe ile Loki’nin ilişkilerini açıklayacaktır.

Sancar bebeğinin babasının sorgulanmaması için cinayeti ört bas edecek. Bir de üstüne Loki’nin babasına kan parası ödeyince Nare çileden çıkacak.

Hayatları boyunca kavuşmak için bekleyen Sancar ve Nare, kavuştuklarını sandıkları an kültür farklılıklarıyla yüzleşecekler. Namus belası, can kısası, kan parası, nişan bohçası, gelin hamamı derken..
Nice sevdalıyı ayıran ayrı dünyalar gerçeği, Nare’nin de üzerine kabus gibi çökecek. İki sevdalı, bu kabusu rüyaya çevirmeyi başarabilecekler mi?

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 30 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.