Şok gerçek ortaya çıktı! Ferda itiraf etti! Akrep yeni bölüm fragmanı için tıklayın.

Star TV

Dizinin yayın günü değişti. Yeni yayın gününde show tv'deki alev alev dizisiyle yarış içerisinde.Ancak dizi ne AB'de ne de Total'de ilk 10'a girmeyi başaramadı. Dizi için final söylentileri çıktı çıkacak!

Akrep 10. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 11 Şubat 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de star tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki baçğlantıya tıklayınız.

Dizinin 10. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Cinayet gecesinin görüntülerinin Hacer’in eline geçmesi ile köşeye sıkışan Ferda, ‘Akrep’in yeni bölümünde tüm kozlarını masaya koyacaktır. Aras’ın kendisine sırtını dönmesi ile iyice yalnız kalıp köşeye sıkışan Ferda, bir yandan Hacer’i sırrını kimseyle paylaşmaması için iknaya çalışırken diğer yandan rakibine karşı bir koz bulabilmek için çalışmaya başlamıştır.

Cinayet gecesinin yegane tanığına ulaşmayı başaran ancak adamın ölümüne engel olamayan Perihan büyük bir hayal kırılığı yaşamış; Ferda yaptığı itirafla annesini şok etmiştir. Hacer ise izlediği görüntülerin ardından Berna’yı Ferda’nın öldürdüğünden emin olarak polise ifade vermeye gidecektir. 

Ameliyatının ardından sağlığına kavuşan İpek’le Şahin arasında sürpriz bir gelişme yaşanırken, babası ve teyzesinin ilişkisini öğrenen Duru ise Aras’la ilgili kritik bir kararın eşiğindedir.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 11 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.