Sol Yanım final mi yapıyor?

Star TV

Dizinin reytinglerinde yaşanan düşüş dizinin final yapabileceği söylentilerinin çıkmasına neden oldu. Dizinin kısa sürede final yapacağı konuşuluyor. Kanal ve yapımcıdan henüz bir açıklama gelmedi.

Sol Yanım 11. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 10 Şubat 2021 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Star Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 11. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Selim ve Serra, ilişkilerine kaldıkları yerden devam edebilir mi? Selim ve Burak arasında yeni bir savaş başlamak üzere? Biricik, Selim’in Serra ile birlikte olmasına izin verir mi? Asena’nın hamileliği tehlikede! İhsan'ı kim ihbar etti.

Burak’ın götürdüğü kulüpte Selim’i Biricik’le yan yana gören Serra çok şaşırmaktadır. Biricik’in Selim’e koşulsuz sevgisi, Serra’yı kendini sorgulamaya itecektir. Serra, Selim’e sevgisini hissettirmek için çabalar ve onu geri kazanmak için cesur adımlar atmaya karar verir.

Burak’ın sürekli Serra’nın çevresinde olması Selim’i çılgına çevirecek ve Burak’ı karşısına alıp sevgilisinden uzak durmasını tembih edecektir. Serra’nın gizlediği hayatı öğrenmesinin ardından yaptıklarından pişmanlık duyan Selim, öfke kontrolü problemi için tedavi görmeyi kabul edecek.

Kutlusay Malikanesi’nde kriz gittikçe büyümekte. Boşanma hazırlığı tüm hızıyla devam ederken, Asena oteli üzerine almak için harekete geçmektedir. Kutlusay ailesini şoke eden olay ise polislerin kapıya dayanması olacaktır. Polisler ihbar üzerine İhsan’ı karakola götürecektir.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 10 ŞUBAT 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.