Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm canlı izle

TRT 1

Oyuncu Kaan Taşener, Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde şaşkınlık yarattı. Dizide Markus karakterine hayat veren oyuncu, ölmüş ve diziden ayrılmıştı. Meğer gerçek farklıymış! Birçok kişi oyuncunun dizideki rolünün bittiğini düşündü. Ancak Markus’un ikiz kardeşi Mitras rolüyle yeniden diziye girdi.

Uyanış Büyük Selçuklu 25. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 15 Mart 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 25. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Tapar ile buluşmaya giden Başulu’yu takip eden Turna; ikisinin gizlice buluştuklarını görür. Tam da bu sırada Turna’nın boğazına bir hançer dayanır. Turna’nın boğazına kim hançer dayadı? Turna ölüyor mu?

Melikşah’ın yıllar önce sürgüne gönderilen Başulu’dan bir oğlu olduğunu açığa çıkarmak için harekete geçen Sabbah, Tapar ile Başulu’nun gizlice buluştuğuna şahit olmuştur. Sabbah, Başulu’nun kim olduğunu; onun Tapar’ın anası olduğunu öğrenebilecek mi? Selçuklu’yu büyük bir karışıklığa sürükleyebilecek olan sırra sahip olabilecek mi?

Öte yandan Türkmen Beyleri katliamını tertip eden Tekiş, ikinci hamle olarak bu beylerin varisleri olan yeni Türkmen Beylerini Melikşah’a karşı bayrak açmaya çağırır. Melikşah bu toplantıyı basar. Eli kılıcına giden Melikşah, Tekiş’i cezalandıracak mı? Yoksa Tekiş’in gizlediği okçular Melikşah’ı vuracak mı?

Diğer taraftan Sencer, tuzağa çektiği Tomas’ın da kendine tuzak kurduğunu anlar. Tekiş’in ihanetini itiraf etmeyi teklif eden Tomas; bunun karşılığında Livya’yı Sencer’den isteyecek. Sencer, kendisine sığınan bir kadını düşmanlarına teslim edecek mi? Türkmen Beylerinin katili olan Tekiş’in suçunu ispatlayabilmek için Tomas’ı alıkoymayı başarabilecek mi?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 15 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.