Uyanış Büyük Selçuklu 27. bölüm canlı izle

TRT 1

“Uyanış: Büyük Selçuklu” 'da Ekin Koç, Buğra Gülsoy, Hatice Şendil, Gürkan Uygun, Leyla Lydia Tuğutlu, Sevda Erginci, Mehmet Özgür, Cemal Toktaş, Leyla Feray, İlker Kızmaz, İsmail Ege Şaşmaz, Sezin Akbaşoğulları, Kaan Taşener; Ali Gözüşirin, Çiğdem Selışık Onat, Murat Garipağaoğlu ve Erdem Akakçe gibi başarılı oyuncular oynamakta.

Uyanış Büyük Selçuklu 27. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 5 Nisan 2021 Pazartesi akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 27. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Tekiş ile girdiği taht mücadelesini kazanan Melikşah, Tekiş’e diz çöktürmüş, boynuna yay kirişini geçirmiş ve galibeyt almıştır. Tekiş’in acıklı akıbeti ölüm mü olacak, yoksa Melikşah’ın merhameti Tekiş’in sağ kalmasını mı sağlayacak?

Kınık Obası’nda Efruz’u fark eden Livya, onu Kınık Alplarına teslim etmek için harekete geçmiş fakat Hasan Sabbah tarafından ağır yaralanmıştır. Livya daldığı ölüm uykusundan uyanıp Efruz’un ve Faysal’ın bir Batıni olduğunu söyleyecek mi? Bu vesileyle Turna, babası İlteber’in Batınilerce öldürüldüğünü öğrenecek mi?

Sırrı öğrenen Hasan Sabbah, Başulu’yu kaçırmayı başarır. Sabbah, Başulu’yu neden kaçırdı? Onu tutsak ederek hangi emeline varmayı planlar? Geri vermek için Başulu’ya karşılık Sencer’den hangi mühim şeyi ister?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 05 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.