Zümrüdüanka 21. bölüm canlı izle

Fox

Dizi heyecanla izlenmeye devam ediyor. Dizi gerçekten yeni sezonda izleyiciyi heyecanlandıran, meraklandıran sahnelerle ekrana geliyor. Dizide aşk, aksiyon birarada. Tam senaryo tıkandı mı acaba dediğim noktada senaryo bambaşka bir yere gidiyor. Zümrüdüanka 21. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 2 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de Fox Tv'de full, tek parça, kesintisiz ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Demirkanlar ve Özgüçler arasındaki gerilim artık bir savaşa dönüşmektedir. Behram Özgüç, Serhat’ın elinden bütün sevdiklerini almaya yemin eder. Serhat üzerine atılan suçtan bir an önce kurtulup ailesinin yanında olmanın derdine düşer. Ancak Behram planları bozuldukça Serhat için yeni tuzaklar hazırlar

Zümrüt sahip olduğu sır yüzünden korkunç bir ikilemin içine düşecek. Bu sırrın ortaya çıkması Serhat’ı darmadağın edecek. Ancak saklaması da hiç kolay olmayan bir sırdır bu sır.

Suhandan yaşadığı acının tesiriyle adım adım geri dönülmez bir yola girecek. Serhat’ın ve bütün ailesinin kendisini yalnız bıraktığını düşünerek kendine yeni bir dost edinecek. Ancak Suhandan’ın asıl amacı ona acı çektiren herkesten öç almaktır. Zümrüt ve Serhat bu dönüşümün farkına varmadıkça tehlike giderek büyüyecek.

Zümrüt’ün yanlış kişiye güvenmesi Demirkan ailesinin geri dönülmez bir yola girmesine sebep olur.

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 02 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.