Doğduğun Ev Kaderindir 25. bölüm canlı izle

TV8

Dizi gerçek hayat hikayesini konu alıyor. Zeynep ve Mehdi'nin aşkı zamanla neye dönüşecek? Mehdi aşkına kıskançlığına ve hırısına yenik düşüp neler yapacak.. Zeynep'in hayatta ve ayakta kalmak için verdiği hayat mücadelesi. Bir kadın olarak hayattaki mücadelesi herkesi derinden etkiliyor. Doğduğun Ev Kaderindir 25. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 23 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de tv8'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 25. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Mehdi tarafından kaçırılan Zeynep, onun hiç görmediği bir yüzüyle karşı karşıya kalacaktır. Mehdi tüm sağlıklı düşünebilme yetisini kaybetmiştir. İnanmak ve tutunmak istediği tek şey Zeynep’in sevgisidir ama bunun için Zeynep’in kendisini bile yok sayacak hale gelir.

Zeynep’in kaçırılmasıyla deliye dönen Barış, onu koruyamadığı için vicdan azabı çekerken Zeynep’in bulunması için varını yoğunu ortaya koyacaktır. Bu sırada en çok yardımı da Savaş’tan görecek. Savaş sosyal medyanın gücünü kullanarak herkesi yardıma çağıracak. İki kardeşin Zeynep’i bulabilmek için gösterdikleri dayanışma aralarındaki sevgi bağını da su yüzüne çıkarmaya başlayacak.

Yaşananlar nedeniyle Zeynep’in de Mehdi’nin de evi yangın yerine dönecek. Sakine suçluluk duygusuyla Nermin çaresizlikle boğuşurken Benal büyük bir sürprizle kapılarına dayanacak. Cemile endişeden deliye dönecek. Kardeşi hakkındaki gerçekleri görmekte zorlanır ve bu durum Nuh’la aralarına gerginlik tohumları ekmeye başlayacaktır.

Zeynep yaşadığı travmanın şokuyla mücadele ederken gelen doğum günü sürpriziyle tekrar gülümsemeye çalışacaktır. Cemile’nin kafasında ise Mehdi’nin hayatını tekrar yoluna sokması için başka planlar şekillenir.

TV8 TV8 Canlı izle

Bu yazı 23 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.