Zümrüdüanka 22. bölüm canlı izle

Fox

Dizi yayınlandığı akşam ilgiyle izlense de reytinglerde ilk sıralarda yer alamıyor. Ancak ilk 10 içine girmeyi başarıyor. Zaten dizinin yayınlandığı kanal da en çok izlenen kanalların başında geliyor. Zümrüdüanka 22. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 9 Aralık 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de fox tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 22. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Demirkan ve Özgüçler arasındaki savaş, Behram’ın Latif’i kaçırmasıyla gittikçe kızışacak.Oğlunun katilini ona teslim edecekler ya da Azimet Demirkan bir torununu daha toprağa verecek. Serhat kimse zarar görmesin diye çabalarken, Abbas, Behram’a öyle bir teklifle gelir ki, iki ezeli düşman bir süreliğine ateşkes imzalarlar.
 
Kalbindeki savaşı bitiren diğer bir kişi de Canan olur. Hem kendine hem oğluna yepyeni bir sayfa açacak, kötü anıları geride bırakacak Canan. Ancak bunu yapmadan önce teşekkür etmesi gereken biri var! Bu dünyada en büyük açlığının sevgi olduğunu haykıran birisi..
 
Suların durulmasını fırsat bilen Ülfet, elindeki kozu bir kez daha öne sürerek amacına ulaşacak. Zümrüt’ün onun yüzünden zor durumda kalması umurunda bile olmaz.
 
Zümrüt’ün tekrar eve dönmesi ve Serhat’la arasını düzeltmesi Azimet’in hoşuna gitmeyecek. Onları ayırmanın bir yolunu düşünürken, Zümrüt rahatsızlanıp hastaneye kaldırılacak.  Artık Zümrüt’ün hayatını etkileyecek o karar, Azimet’in iki dudağı arasında..

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 09 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.