Akrep 15. bölüm canlı izle

Star TV

Dizinin reytingleri yerlerde.. Dizi sok kozlarını paylaşacak gibi duruyor. Reytingler dipte bakalım reytingleri arttırmak için son kozlar ne olacak? Dizi beklenen reytingleri yakalayabilecek mi? Yoksa dizi final kararı mı alacak..

Akrep 15. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 18 Mart 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de Star TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 15. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ahmet, Ferda’ya 24 saat verecek. Ferda delil yetersizliği sebebiyle serbest kalacaktır. Ayşem’le birlikte eve döndüklerinde Ahmet’le karşılaşacak. Gittikçe sabrı tükenen Ahmet, Ferda’ya kızının yerini söylemesi için 24 saat süre tanır. Fikret’in ölümüyle ilgili Ferda’dan şüphelenen Perihan, Ferda’nın serbest kalmasının ardından karşısına çıkar ve ona şok edici bir teklif yapar.

Merve’yi geri kazanmaya kararlı olan Ferda, Duru’yla buluşup Merve’yi köşkten göndermesi için işbirliği teklif edecektir. Merve’nin en hassas olduğu konuyla ilgili planını Duru’ya anlatır ve onu ikna etmek için uğraşır.

Aras, İpek’i görmek için köşke gidecektir. Duru ve Hakan arasındaki tartışmaya tanık olan Aras, Hakan’la tartışacaktır. Şahin, Aras’ın eve gelmesine tepki gösterip üzerine yürüyünce Aras da ona karşılık verir ve ikisi arasında büyük bir kavga olur. İpek ağabeyi ve Şahin arasında kalır. Perihan ise Aras’ı karşısına alıp hem ona hem Ferda’ya hayatı cehenneme çevireceğini söyleyerek tehditler savurur.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 18 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.