Alev Alev 21. bölüm canlı izle

Show TV

Alev Alev bu akşam oldukça heyecanlı.Ayrıca TRT'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs'ın başlayacak olması da diziler arası rekabeti kızıştıracak. Alev Alev reytinglerde son haftalarda düşüş yaşanıyordu. Ancak geçen haftaki bölümde yükseliş yaşanmıştı. 

Alev Alev 21. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 1 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de show tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 21. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Çelebi’nin öfkeli halinin korku dolu anlara sahne olduğu tanıtımda Cemre’nin herkesin içinde yaptığı etkileyici konuşma dikkat çekici Aşk hakkında çarpıcı sözler söyleyen Cemre, Çelebi’nin ona yaptıklarını herkese gösterir. Eve polisler gelir, “Cemre, Çelebi’den kurtulabilecek mi?” sorusunun yanıtı merakla beklenmekte.

Cemre ve Ozan’ın öpüşmesinin ardından Çelebi’nin gizlice kurduğu plan, Ozan’ın köşeye sıkışmasına yol açacak. Ömer’in ani evlilik teklifine Rüya’nın verdiği sürpriz karşılık, ilişkilerini beklenmedik bir yere taşıyacak. Atlas neden konuşmadığını Çiçek’e anlatır, İskender ve Çiçek kendilerini, Bülent’in karşısında, şok edici bir durumun içinde bulacaklar.

Tomris için tünelin ucundaki ışık belirirken, sürpriz bir isim serbest kalmasına yardımcı olur. Cemre, Çelebi’ye karşı olan mücadelesinde çok tehlikeli bir risk alarak, kocasının açığını bulmaya çok yaklaşır.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 01 NISAN 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.