Alev Alev 26. bölüm canlı izle

Show TV

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün’ün yazdığı dizinin kadrosunda başarılı oyuncular Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile usta oyuncu Zuhal Olcay yer alıyor.

Üç kadının hikayesi olarak karşımıza çıkan Alev Alev, başarılı hikayesine rağmen reytinglerde istediği sonucu alamadı ve 28’inci bölümünde yayınına son verilme kararı alındı. Sona yaklaşan Alev Alev’de izleyici heyecanlı. Ancak heyecan kadar aşk sahneleri de izleyiciyi etkiliyor. Özellikle de İskender’le Çiçek’in arasındaki aşk çok etkileyici. İzleyici İskender ve Çiçek aşkına inanıyor ve artık bu konuda mutlu son bekliyor.

Alev Alev 26. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 6 Mayıs 2021 Perşembe akşamı saat 20:00'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 26. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Güneş büyük bir korkuyla koşarak annesine, babasını gördüğünü söyleyecek. Cemre, Çelebi’nin hayatta olduğuna dair gazetecilere açıklama yapacak. Çelebi’nin gizlenmek için girdiği kılık herkesi şaşırtırken Ozan ile karşı karşıya geldiği anda nefesler tutulacak. Çelebi, Ozan’a silahını doğrulturken duyulan patlama sesi korku dolu anlara sebep olacak..

 

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 06 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.