Alev Alev 3. bölüm canlı izle

Show TV

Bir yangınla değişen hayatlar.. Alevler kimilerine umut kimilerine acı getirdi..3 kadın'ın bir yangınla değişen hayatları, bir yangınla kesişen yollar.. Yeni başlayan dizi ilk bölümlerde dikkat çekmeyi başardı. Hazar Ergüçlü'nün plastik makyajı, Demet Evgar'ın fiziki ve psikolojik şiddet gören bir kadın olarak avukatla konuşma yaptığı sahne günlerce gündemdeydi ve çok konuşuldu. Alev Alev 3. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfine varın.

Diziyi 19 Kasım 2020 Perşembe günü akşam saat 20:00'de Show Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın.

Dizinin 3. bölü fragmanını sizin için özetledik;

Kızı Güneş’le birlikte Çelebi’den kaçmayı başaran Cemre, Ozan'ın da desteği ile sonunda hayalini kurduğu hayata kavuşmak üzeredir.

Çelebi onları kaybetmemek için tüm gücünü kullanmaktan çekinmez. İskender’i ihbar ettikten sonra bir nebze de olsa vicdan azabını yatıştıran Rüya, Ömer ile birbirlerini gerçekten tanımaya başlarlar. Artık İskender’in en büyük düşmanı Ömer olacaktır. Umutları küle dönen Çiçek’in tek dayanağı Atlas iken küçük çocuğunun babası Bülent’in gelişi hem Tomris’in tüm planlarını alt üst edecektir hem de dengeleri..

Dizinin kadrosunda Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 19 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.