Alev Alev 5. bölüm canlı izle

Show TV

Dizi gerçekten izleyicinin har hafta ne olacak diye merakla beklediği bir dizi. Dizide senaryo akıcı ve oyunculuklar göz dolduruyor.Cemre'nin mağdur edilen kadınları temsilen dizide ortaya koydu sahneler gerçekten çok etkileyici. Tomris'in torunu için yaptıkları, Çiçek'in içinde bulunduğu durum bir yandan Bülent'in Tomris ve Çiçek'i sıkıştırması.. Olaylar bir an olsun durulmuyor. Ve yeni fragmanda da heyecan dorukta! Alev Alev 5. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 3 Aralık 2020 Perşmebe akşamı saat 20:00'de Show Tv'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağğıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 5. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Ozan mücadelesinde Cemre'yi her zamanki gibi yalnız bırakmaz, ancak Cemre'nin bir destekçisi daha vardır. Rüya kuzeni Cemre ile arasını düzeltebilmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Çelebi karısının cüreti karşısında tüm silahlarını çekecektir. Cemre'yi adeta nefessiz bırakacak hamleler yapacak. Çiçek'in İskender'e attığı tokadın peşinden giden Bülent, Tomris'i günden güne daha fazla köşeye sıkıştırmayı başarır. İskender ve Ömer arasında ise adeta bir savaş başlamıştır.

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 03 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.