Arka Sokaklar 562. bölüm canlı izle

Kanal D

Kanal D'nin senelerdir ilgiyle izlenen ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizi Arka Sokaklar bu akşam 20:00'de 562. bölümü ile ekrana gelecek. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

562. bölümde neler olacak?

Tunç’un tutukluluk günleri devam ediyor. Onu korumakla görevli Dursun’un öldürülmesi Tunç’u iyice bumalıma sokacaktır. Ekip ifşa olan Coşkun’un peşine düşer. Çoşkun’da Mesut’u, Tunç’la tehdit ederek İstanbul’a sokamadıkları malların sevkiyatını zorla ve tehditle yaptırır. Mesut malı indirdikleri depoda, malı alanları tek tek muhbiri vasıtasıyla ihbar edecek ve eş zamanlı baskınlarla satışa çıkan mallar toplatılacaktır. Özcan, Mesut’a iyice bilenir ve Tunç’u ne pahasına olursa olsun öldürmekle tehdit eder. Uyuşturucu sevkiyatını yapanın bir polis olduğu haberi emniyette çoktan yayılmıştır. Bunu yapanın Mesut olduğunu öğrenen Rıza Baba’nınalacağı karar ve bu konudaki tavrı ise merak edilir.

Diğer taraftan, ekip başka bir olayla daha başa çıkmaya çalışır. Osman ve Kübra çocuk sahibi olmak için her yolu deneyen ancak sonuç alamayan bir çifttir. En son Şevki Bey’den medet umarak kapısını çalan çift başlarına gelen olyla sarsılır.Şevki, Kübra’ya ilaçlı su içirip bayıltır ve tecavüz eder. Kübra olayı kabus gibi hatırlar; ama, Osman onu şeytani vesveseler diye kadını inandırır.Ertesi gün Şevki tedaviye devam etmek için tekrar çağırır. Osman içerde fazla uzun kalmalarından ve Kübra’nın gece söylediklerinden şüphelenerek odaya dalar. Şevki’yi karısını taciz ederken görür ve deliye döner.

Arka Sokaklar yeni bölümde de aksiyon dolu. Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 23 EKIM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.