Arka Sokaklar 569. bölüm canlı lzle

Kanal D

Dizi aksiyon ve macer dolu sahnelerle hız kesmeden devam ediyor. Reytinglerdeki yerini de koruyan dizi yılların eskştemediği nadir dizilerden. Arka Sokaklar 569. bölüm canlı lzle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 11 Aralık 2020 Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal d'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 569. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Servan’ın, Başak’ı kaçırması haberinin ardından Engin ve ekibimiz Başak’ı sağ salim bulmanın peşine düşerler. Başak’ın telefon sinyali bir süredir sabit bir noktadan gelir. Sinyalin geldiği mekana operasyon düzenlenmektedir. Engin’i kontrol etmek imkansız olur.

Selin’e saldırı düzenleyen motorlulardan Maksut sorguya alınacak. Uzun uğraşlar sonucunda Selin’i öldürme emrini ve silahları, Servan’dan aldığını itiraf edecek. Sorgudaki Mesut çıldıracak. Maksut’tan, Servan’ın yerini bilen tek kişinin Hasret olduğu öğrenilecek. Servan ile Engin’in telefon bağlantısı kurduğu sırada emniyete gelen İhsan Bey, duruma şahit olunca kalp krizi geçirecek. Servan’ın hiç şakası yok! Engin’in nişanlısı, doğacak çocuğunun annesi Başak ölüm kalım arasında çok ince bir çizgide mücadele verir..

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 11 ARALıK 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.