Aşkın Tarifi dizisi konusu ve oyuncuları

Kanal D

Aşkın Tarifi dizisinden ilk fragman yayınlandı. Kadir Doğulu hayranları merakla yeni dizisini beklemekte.. Oyunculuktan sonraki ikinci tutkusunun mutfak olduğunu söyleyen Kadir Doğulu, tam da aradığı gibi bir role kavuştu. Bir süredir ünlü bir şefle yemek yapma denemeleri de yapan Kadir Doğulu, Vuslat dizisinde 15 ay sonra yeniden ekranlarda hayranlarının karşısına çıkmaya hazır.

Aşkın Tarifi isimli dizinin ilk fragmanı yayınlandı.Henüz yayın tarihi belli değil ama çok yakında başlayacak.. Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği diziyle ilk kez sektöre adım atan Serra Arıtürk için de bu önemli bir sınav bu dizi.

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı üstlenmekte. Dizinin senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme almakta.

Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışacak. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacak. 

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün başrolünü paylaştığı dizinin kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır gibi isimler yer almakta.

Dizinin ilk fragmanı ise olay yarattı. Özellikle menemen sahnesi sosyal medyada olay oldu. Bu sahneyi görmezden gelelim diyerek eleştiren izleyiciler dizi için ; klişe yorumunda bulundu. 

Daha ilk fragmanıyla dikkat çekmeyi başaran dizinin fragmanını Aşkın Tarifi dizisi konusu ve oyuncuları sayfamızda izleyebilirsiniz.

Kanal D Kanal D Canlı izle

Bu yazı 07 MAYıS 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.