Babil Final bölümü canlı izle

Star TV

Ekrana erken veda ettiğini düşündüğüm bir dizi. Ne oldu neden oldu senaryo neden böyle bir çıkmaza girdi merak konusu. Bu konu bazı söylentiler var tabi. Dizi ilk başta yakaladığı izlenme başarısını koruyamadı. Başlarda senaryo çok ilginç ve akıcıydı. Sonradan çok fzla ağdalanan konular ve tekrarlar oldu. Dizi ve konu tekrara girince kısır bir döngü oluştu. Halit Ergenç'in sanırım en kısa soluklu dizisi oldu. Ama ne olursa olsun Halit Ergenç burada da oyunculuğunu konuşturdu. Babil Final bölümü canlı izle sayfamızda dizi izlemenin tadını çıkarın.

Dizinin finalini 20 Kasım Cuma akşamı saat 20:00'de Star TV'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin final bölüm fragmanını sizin için özetledik;

İrfan, Deniz’le arasındaki tüm engelleri kaldırdığını düşünürken, Egemen’in hesap sormaya gelmesi ile planları suya düşecek. Ayşe, Süleyman ve Egemen’i her yerde ararken, İlay temiz bir sayfa açmak için, kalan hesaplarını kapatmaya çalışır. Eda, Deniz’in mutluluğu için çırpınmaya devam ederken, Süleyman, kaybettiklerinin intikamını en acı veren yoldan almak için İrfan’ı çıkışı olmayan bir tünele sokacaktır.

Star TV Star TV Canlı izle

Bu yazı 20 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.