Benim Adım Melek 57. bölüm canlı izle

TRT 1

Nehir Erdoğan, Kutsi, Mehmet Çevik gibi önemli isimlerin rol aldığı Benim Adım Melek dizisi fragmanı takipçilerini heyecanlandırdı. Çekimleri Gaziantep'te gerçekleşen dizi tam da dram ve duygusallık arayanlar için..

Benim Adım Melek 57. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 17 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 57. bölüm fragmanını sizler için özetledik;

Alpay taburcu olur. Seyitali, Halil’i hapisten çıkaracak ifadeyi vermesi durumunda Alpay’a konağın tapusunu devretmekte kararlı davranır. Cumali, Seyitali’nin bir şeyler çevirdiğini anlayacaktır. Alpay, Seyitali ile yaptığı anlaşmaya engel olmaması için ortadan kaldırmaya karar verdiği Kenan’ı, karşısında görünce ne yapacağını şaşırır. Ortadan bir anda kaybolan İdris’in hayatından endişe eden Alpay çareyi kaçmakta bulacak. Alpay yaptığı planla Kenan’ın gazabından kurtulabilecek mi?

Ömer Defne ile birlikte Karadağ konağında kalmaya kararlıdır ancak bunu ailelere nasıl söyleyeceklerini bilememektedirler. Zeynel nişanlısı Ünzile’ye verdiği sözü sonunda tutacak. Halfeti’ye doğru yola çıkacaklar. Ama Beyhan çifte kumruları yalnız göndermez ve Kerem ile İkra’yı da peşlerine takacaktır. Bu Kerem ile İkra’nın yakınlaşmasına sebep olacak.

Zümrüt olanı biteni gizlemeye ve anlayışlı babaanne rolünü sürdürmeye devam etse de Defne’yi kovduğu gerçeğini saklayamayacak. Gerçeği öğrenen Vildan ve Cumali’nin tepkilerinden sonra Zümrüt nasıl bir karar verir? Ailelerinin yaşadığı acılara birbirlerine sarılarak destek olan Mithat ve Seyran’ı bekleyen kötü sürpriz nedir?

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 17 MART 2021 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.