Benim Adım Melek 40. bölüm canlı izle

TRT 1

Çocukları için hayatta kalmak zorunda olan bir anne. Anne olmak hiç bir zaman kolay değil. Ama bazıları için hiç değil..Melek çocukları için sürekli bir mücadele içerisinde.. Dizi beğeniyle izlenen diziler arasında. Benim Adım Melek 40. bölüm canlı izle sayfamızda dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Diziyi 18 Kasım Çarşamba akşamı saat 20:00'de TRT 1'de full, kesintisiz, tek parça ve reklamsız olarak izlemek için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Dizinin 40. bölüm fragmanını sizin için özetledik;

Melek oğluna sarılamamanın acısını yüreğinde taşırken Seyit Ali ona destek olcaktır. Mirza dolandırıldıklarını anlayıp adamın peşine düşecek. Kenan’la konuşan adamın foyası ortaya çıkacak mı? Haliller dolandırıcıyı polise götürmeyi başarabilecek mi? Mithat, Seyran’ın kredi çekmiş olmasına nasıl tepki verir? Seyran bu krediyi bir çözüm yolu olarak düşünürken Mithat durumu nasıl yorumlayacak? İkilinin gergin anları Gülce’ye nasıl yansır? Alpay Kerem ve Aslı’nın arkadaşlığını öğrenince küplere biner ve Aslı’ya Kerem’le görüşmemesini söyleyecek. Alpay’ın şerhini Aslı kabul eder mi? Ömer sahra hastanesinde göreve başlayacak. 

Dizinin başrollerinde Mustafa Mert Koç, Nehir Erdoğan, Poyraz Ar, Rabia Soytürk, Şerif Sezer, Ulvi Kahyaoğlu oynuyorlar.

TRT 1 TRT 1 Canlı izle

Bu yazı 18 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.