Çocukluk 6. bölüm canlı izle

Fox

FOX TV'de yeni başlayan Çocukluk dizisi senaryosu ve oyuncu kadrosu ile izleyici tarafından beğenildi. Umut Evinde başlayan yolculuklarında yol alırken karşılaştıkları olaylar, çocukların hayat hikayeleri, hayat mücadeleleri izleyicye duygusal anlar yaşatıyor. Diziyi sitemizden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz.

Çocukluk 6. bölümde neler olacak?

Mahir’i onca yılın ardından görmek, sadece Gülay’ın ona karşı olan öfkesini yeniden alevlendirir. Gülay hayatına devam edemiyorken, onun gözünde Mahir, onu ve oğlunu unutup yeni bir hayata başlar. Gülay artık Mahir’i hayatından tamamen silmeye karar vermiştir, fakat hiç beklemediği bir anda yıllardır duymayı beklediği haberi alacaktır.
 
Hayalet’in iyi niyetle hamile bir kadını kocasının şiddetinden kurtarma çabası, başına büyük bela açacak. Mahir onu kurtarmaya çalışırken, basit bir şiddet vakası olarak başlayan olay, çığırından çıkarak Hayalet’le Mahir’in geçmişindeki karanlık sırların, acıların açığa çıkmasına neden olacak. Mahir, Ayşegül ve Mavi için bundan sonra hiçbir şey aynı olmaz..

Çocukluk 6. bölüm fragmanı izle

 

Fox Fox Canlı izle

Bu yazı 13 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.