Çukur 102. bölüm canlı izle. Çukur 4. sezon 10. bölüm canlı izle

Show TV

Koçovalılar ve Erdenetler... Ezeli düşmanlık... Bir mahallenin kaderi.. Çukur öyle bildiğiniz yerlere benzemez..Dost, düşman belli değil. Çukur'da verilen mücadele reytingleri zorluyor. İzleyici her hafta yeni bölümü merakla ve heyecanla bekliyor. Show TV'nin izlenme rekorları kıran dizisi Çukur bu akşam 102. bölümü ile ekrana geliyor. Diziyi sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 102. bölümde neler olacak?

Efsun’la yaşadığı yüzleşme sonrası öğrendikleriyle yıkılan Cumali, daha sonra Çukur için bir kez daha harekete geçer ve bu sırada sürpriz birinden yardım alır.
Çağatay, Yamaç’ı çok zorlayacak bir sınava sokarken, Yamaç nefesleri kesecek bir hamlede bulunacak ve hiç beklemediği birinden iş birliği teklifi alacaktır. Çağatay’ın ziyareti sonrası köşeye sıkışan Efsun, daha sonra şahit oldukları yüzünden büyük bir yıkım yaşayacaktır. Evde, kadınlar arasında ortam iyice gerilirken Sultan, Aliço’ya büyük bir görev verecektir. Yamaç, aldığı iki güzel haberle birlikte biraz nefes alırken, Çağatay’ı da hiç beklemediği bir duruma sokacaktır. Çukur dizisini sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Çukur 102. bölüm fragmanı izle. Çukur 4. sezon 10. bölüm fragmanı izle

Show TV Show TV Canlı izle

Bu yazı 09 KASıM 2020 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar (0)

Ne Söylemek istersin ?

Bu içeriğe henüz bir yorum yapılmamış, Şimdi ilk yorumu sen yapmak ister misin ?

Yorum Formu
Yorum Kuralları
  • Yorum alanındaki tüm kutucukları doldurmalısınız.
  • Spam içeren Yorumlar onaylanmadan silinecektir.
  • Kişilik haklarına saldırı ya da nefret içeren yorumlar onaylanmaz.
  • Hakaret içeren yorumlar yetkili merciler tarafından talep edildiği taktirde iletilecektir.